Глибоччина попрощалася з молодим героєм

Дата: 17.04.2022 21:52

Сьогодні, у Вербно-Пасхальну неділю, центральні вулиці нашого затишного селища наповнилися людьми.

Вже з самого рання, утворивши "живий коридор" із ніжними весняними квітами, гілочками верби, лампадками в руках мешканці Глибоцької громади, колективи організацій та комунальних установ, учні місцевих шкіл та Глибоцького Професійного ліцею зустрічали вбитого рашистами молодого героя - Івана Куцого.

Його життя обірвалося у перші хвилини війни, 24 лютого 2022 року. І лише зараз, через 53 дні, багатостраждальна, виснажена, згорьована сім'я юнака змогла попрощатися із своїм сином, братом, підтримкою, опорою та гордістю, своїм героєм.

Молодого воїна зустрічали та проводжали в останню путь у цілковитій тиші, стоячи навколішках, а чорний катафалк їхав по встеленій весняними квітами вулиці...

Спи спокійно, Іване.

Вічна пам'ять загиблому герою України.