Писанкарство як арттерапія для діток переселенців.

Дата: 19.04.2022 12:51

Для маленьких гостей нашої громади, котрі змушені були покинути свої домівки, педагоги Будинку творчості дітей та юнацтва 15 квітня провели майстер-клас із розпису писанок.

Як не дивно, але дітки, котрі полюбляють в основному активні й більш рухливі заняття захопилися створенням своєї писанки, уважно слухали поради досвідчених майстринь Євдокії Візнюк та Валентини Федорук.

Сам захід був зініційований Українським Народним Домом у Чернівцях та директором ліцею Дмитрієм Глобаком, за підтримки Руслана Щура та Світлани Косован.

Важко не погодитися з працівниками Глибоцького Будинку творчості дітей та юнацтва, що писанкарство, на даному етапі нашої історії - це не лише збереження українських традицій, але й арттерапія. Своєрідне заняття, котре відволікає від невеселих думок, від того, що діти перебувають далеко від дому, від того, що є війна. І наразі це не лише для діток, а й для батьків є надзвичайно важливим фактором.