Робота Чернівецького районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» У Чернівецькій області на період дії воєнного стану

Дата: 29.04.2022 10:48

Воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності.

ЧернівецькийРС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Чернівецькій області працює у штатному режимі, сектором здійснюються всі необхідні заходи для нагляду за підобліковими засудженими. Особи, які перебувають на обліку органів пробації, систематично відвідують підрозділ пробації для реєстрації та інформують уповноважений орган з питань пробації про зміну місця перебування. Посилено соціально-виховну роботу про недопущення скоєння нових злочинів, особливо під час війни, та направлено роботу на роз’яснення клієнтам пробації своїх дій під час впровадження воєнного стану, які права та свободи можуть обмежуватися під час війни.

В умовах воєнного часу клієнти пробації, що приїхали з регіонів, де ведуться бойові дії, можуть повідомити про себе та зміну свого місця перебування та стати на облік до Чернівецького районного сектору №2

Наразі нашій Батьківщині дуже потрібна допомога, підтримка та безпека в середині країни. Україна переможе! Слава Україні!

Чернівецький РАЙОННИЙ СЕКТОР №2

Філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області

Начальник сектору

Контактні дані:

Дамаскін Ярослав Васильович, майор внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, смт. Глибока, вул. Героїв Небесної Сотні 83/1, 60400

тел.: 095-39-22-911, електронна скринька: chr7_probation@ukr.net, chr7@probation.gov.ua

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00