Фінансова допомога переселенцям від Міжнародної Організації Міграції при ООН

Дата: 12.05.2022 17:50

Український Народний Дім у Чернівцях, громадське об'єднання  "Комітет виборців" у співпраці з Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) разом працюють  над оформленням фінансової допомоги для  внутрішньо переміщених осіб.

Робочі групи у складі волонтерів Партнерства працюють в територіальних громадах Буковини. Волонтери допомагають громадянам, які вимушені були залишити власні домівки через проведення воєнних дій та мають статус ВПО, оформити заявки на отримання фінансової допомоги.

За умови заповнення заявки та наявності необхідних документів, вимушені переселенці зможуть отримати допомогу в розмірі 2220 грн щомісяця -  на кожного члена сім'ї.  Разово здійснюється виплата за три місяці – 6660 грн на одного члена родини.

Фінансову допомогу громадяни зможуть отримати у будь-якому відділенні Укрпошти – після надходження відповідного повідомлення на мобільний телефон.

Для оформлення заявки необхідно мати наступні документи:
- паспорт громадянина України;
- ідентифікаційний код;
- довідка про статус внутрішньо переміщеної особи;
- свідоцтво про народження дитини та ідентифікаційний код (за наявності).

Звертаємо увагу на те, що внутрішньо переміщені особи, які вже отримали фінансову допомогу він інших міжнародних фондів та організацій не можуть отримати фінансову допомогу від МОМ.  Волонтери працюватимуть в нашій громаді 17.05, місце та годину буде повідомлено пізніше