Тісна співпраця та допомога у скрутний час, запорука дружніх відносин.

Дата: 27.05.2022 11:33

Вже неодноразово бургомістр польської гміни Нароль - Джегош Домінік та його мешканці надавали гуманітарну допомогу, організовували її доставку до України та всебічно підтримували нашу запеклу боротьбу з рашистами за свободу та незалежність.

Не став виключенням і цей мікроавтобус, котрий передали для потреб батальйону територіальної оборони наші польські партнери.

Від імені Глибоцької селищної  ради та усієї територіальної громади висловлюємо слова щирої вдячності за підтримку та допомогу всім небайдужим полякам, а особливо жителям міста- побратима Нароль, депутатам зміни та особисто Бургомістру - пану Джегошу Домініку.