День захисту дітей у Глибоці: місце і час проведення та заплановані заходи.

Дата: 30.05.2022 13:22

1 червня 2022 року в селищі Глибока відбудеться масовий захід присвячений Дню захисту дітей. Впевнені, що кожен з присутніх знайде для себе ту локацію, котра йому буде до вподоби.

Заплановані заходи:

10-00 – Відкриття (центральна площа, смт. Глибока)

10-15 – Турнір з футболу серед дитячих команд (центральний стадіон, смт. Глибока)

10-15 – Велопробіг до Дня захисту дітей (старт -центральна площа смт. Глибока)

11-00 – Майстер-клас з малювання та плетіння патріотичних браслетів (центральна площа,смт. Глибока)

11-30 –Селфімарафон (центральна площа,смт. Глибока)

12-00 – Турнір з волейболу та баскетболу серед юнаків та дівчат  (спортивний майданчик, Центральний парк смт. Глибока)

12-30 - Патріотичний флешмоб (центральна площа, смт.Глибока)

13-00 - Флешмоб від студії танцю «FORWARD » (центральна площа,  смт. Глибока)

13-30 – Змагання з паркового орієнтування (старт - дитячий майданчик в Центральному парку, смт. Глибока)

15-00 – Благодійний ярмарок (центральна площа, смт. Глибока)

16-00 – Концерт за участі випускників Глибоцької музичної школи та танцювальних колективів Глибоччини (центральна площа смт. Глибока)

17-00 – Бульбашкова дискотека - ДІЦ "Крутий Кід" (центральна площа смт. Глибока)

Протягом дня працюватиме виставка робіт учнів Глибоцької художньої школи (центральна площа, смт. Глибока)

Шановні учасники свята, просимо Вас у разі повітряної тривоги організовано прослідувати в укриття, котрі знаходяться в приміщеннях: Укртелекому, Храму ПЦУ Рівноапостольної княгині Ольги (селищний Центральний парк), Глибоцького ліцею.

Чекаємо з нетерпінням усіх гостей та діток нашої громади.