Чергова 23 сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради відбулася в Глибоцькому ліцеї

Дата: 31.05.2022 10:04

30 травня, в приміщенні Глибоцького ліцею пройшла 23 сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради та засідання виконавчого комітету.

Депутати селищної ради, члени виконкому, начальники відділів структурних підрозділів, старости сіл громади та всі присутні вшанували хвилиною мовчання полеглого земляка, бійця 80-ї ДШБ - Миколу Бауера та всіх воїнів, котрі загинули боронячи Україну від російського окупанта.

У роботі  засідання сесії взяли участь 20 депутатів із 26, що становить переважну більшість складу.

На сесію було винесено десять питань, котрі попередньо розглянули та обговорили на засіданнях профільних депутатських комісіях.

За пропозицією постійних комісій були внесені та спільно погоджені зміни до окремих проєктів рішень.