Повернення до очного навчання: у Департаменті освіти озвучили умови

Дата: 10.06.2022 11:12

Повернення до очного навчання можливе лише за умови, що у закладах освіти будуть облаштовані спеціальні сховища або укриття, які захистять від небезпеки. Про це ішлося під час вчорашньої, спільної онлайн-зустрічі Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації із представниками територіальних громад.

«Створення безпечних умов під час організації освітнього процесу сьогодні є основним критерієм відновлення очного навчання. Маємо докласти максимум спільних зусиль, щоб наші діти повернулись за парти першого вересня!» – зазначила директорка департаменту освіти і науки Оксана Сакрієр.

Окрім того, до початку навчального року необхідно також оптимізувати розташування переселенців, які нині проживають у багатьох закладах освіти, та організувати підвіз дітей.