Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Дата: 10.06.2022 12:42

Щиросердно вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника

Сьогодні  завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після.

Для багатьох школярів  нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення.

Дорогі випускники, бажаємо Вам мирного, щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.

Висловлюємо слова вдячності педагогам, які закладали кожному з своїх учнів любов до навчання, основи шкільної дружби і своєю невтомною працею прищеплювали їм гуманізм та інші загальнолюдські цінності .

Дорогі батьки, вітаємо Вас з Останнім дзвоником, адже цьогоріч витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякую за допомогу і підтримку.

Зичемо Вам усім добра, благополуччя, здоров’я і найосновніше - миру у наших домівках та Перемоги!

Фото з відкритих джерел