День медичного працівника - професійне свято добра, милосердя та людяності

Дата: 17.06.2022 18:21

Щоліта, у третю неділю червня, коли навколо сонячно, красиво і квітує земля, своє професійне свято відзначають люди в білих халатах.

Саме тому сьогодні, 17 червня, напередодні Дня медичного працівника, голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк, спільно з керівництвом Глибоцької лікарні та Центру ПМСД Іваном Шкробанцем і Ларисою Тімофті привітали всіх дотичних до цієї благородної  професії, вручили їм грамоти та подяки за сумлінну працю.

Як зазначив очільник громади, перед медиками постійно постають різноманітні виклики. Вже понад два роки, у надважких умовах Вони працювали під час пандемії та війни на східних рубежах нашої держави. Та ось з 24 лютого 2022 року Україна та увесь цивілізований світ здригнулися від повномасштабної навали російських окупантів. І знову наші медичні ангели рятують воїнів та цивільне населення на передовій і  в тилу, перев’язують, оперують, надають медичну та психологічну допомогу, заспокоюють і підтримують.

Шановні лікарі та медсестри, фельдшери та акушери, лаборанти і санітари, щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем медичного працівника! Прийміть слова вдячності за високий професіоналізм, терпіння, доброту, благородство та найважливіше – людяність.

Нехай життя кожного з Вас буде сповнене любов’ю і добром,  здійсняться Ваші найзаповітніші мрії та бажання!

Миру нам усім і Перемоги!

Привітання колективу КНП "Глибоцька багатопрофільна лікарня" Глибоцької селищної ради з нагоди Дня медичного працівника

Привітання з нагоди Дня медичного працівника колективу КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької селищної територіальної громади"

Вручення ПОЧЕСНОЇ ГРАМОТИ Глибоцької селищної ради медику Глибоцького ПМСД Бугні Дмитру по місцю проходження військової служби