Дорогі земляки та гості нашої громади! Прийміть вітання з нагоди Дня нашого селища!

Дата: 26.06.2022 15:40

584 роки тому, а саме, у 1438 році була перша писемна згадка про наше селище – Глибоку.

Це особливе свято, яке сьогодні єднає всіх жителів селища, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. І саме в час війни кожен з нас іще більше цінує свою малу батьківщину, свою землю, яка є частинкою нашої великої неньки України.

Хочу подякувати кожному мешканцю нашої громади, адже саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ селища, а його успіх – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та вдячність людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне селище та підтримувати славетні традиції.

А молоді, наснаги та світлої долі. Адже після дощу завжди світить сонце. А після війни буде Перемога! Вірте в свої сили!

Божого Вам всім благословення! Зі святом Вас!