Війна обірвала життя хороброго воїна Великокучурівської громади

Дата: 28.06.2022 14:32

Сумна звістка надійшла до нашої громади. Нещодавно, на передовій, від ран несумісних з життям завданих російськими окупантами загинув мешканець Великокучурівської громади – Кучмій Андрій Леонідович.

Від імені Глибоцької територіальної громади висловлюємо щирі співчуття всім рідним, дружині Катерині - мешканці нашої громади, донечкам, близьким, друзям та побратимам полеглого воїна, справжнього патріота, світлої людини - Андрія Леонідовича.

Він був добрим, щирим, хоробрим та завзятим воїном. Захищав від рашистів не лише свою родину, Батьківщину, але й кожного з нас.

Прощання з Героєм пройде завтра, 29 червня, на подвір'ї в селі Тисовець, вулиця Лісна, 2-А о 10.00 год.

Похоронна церемонія полеглого воїна відбудеться у селі Червона Діброва в храмі Великомученика Димитрія Солунського, погребіння на Алеї Слави біля храму.

Вічна пам'ять та слава герою!