За підтримки ГО «Український народний Дім в Чернівцях» Глибоцька громада отримала допомогу для переселенців

Дата: 04.07.2022 13:27

Нещодавно, 30 червня, ГО «Український народний Дім в Чернівцях» за підтримки  програми розвитку ООН в рамках проєкту ПРООН: «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» за підтримки Європейського Союзу, передали нашій громаді спальні комплекти: матраци, постільну білизну, ковдри, подушки.

Цими речами у Глибоцькій громаді планується доукомплектувати вже існуючі спальні ліжко-місця координаційного центру з прийому внутрішньо переміщених осіб. Всього в рамках проєкту закуплено 50 відповідних комплектів.

Дякуємо міжнародним партнерам, ГО «Український народний Дім у Чернівцях» за дієву підтримку та допомогу.