Чергова автівка з провізією вкотре попрямувала з Глибоччини до наших захисників

Дата: 05.07.2022 15:33

Продукти харчування швидкого приготування, речі першої необхідності, засоби гігієни та елементи військової амуніції попрямували на схід України - до військової частини, в якій проходять службу наші земляки. Також адресні посилки передали армійцям Глибоцької громади.

Господині Глибоччини дбайливо приготували для мужніх воїнів домашнє печиво, тушковане м'ясо та консервацію.

Такі вкрай потрібні для військових речі вже доставлено місцевими волонтерами до зони бойових дій.

Дякуємо кожному, хто віддано боронить Батьківщину та кожному, хто дбає про те, аби хлопці були забезпечені необхідним і отримали допомогу не залежно від обставин!

Також висловлюємо слова вдячності місцевим волонтерам Михайлу Телегузу та Костянтину Ісопелу за неодноразову доставку гуманітарної допомоги, посилок та провізії бійцям на передову.