Благодійна організація "Карітас" України вкотре надала допомогу внутрішньо переміщеним особам

Дата: 09.07.2022 11:30

Глибоцька селищна рада допомогла доставити та розвантажити гуманітарний вантаж, котрий роздавали майже всю п'ятницю внутрішньо переміщеним особам, офіційно зареєстрованим у Глибоцькій громаді.

Карітас України є офіційною благодійною організацією Української Греко- Католицької Церкви (УГКЦ).Слово «Карітас» (лат. caritas) означає водночас і любов і милосердя, співчуття та добродійництво. Карітас України у власній ідентичності стоїть на засадах християнського віровчення.

Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання, базуючись на вірі та заповіді любові до ближнього і виходячи з християнських морально-етичних принципів.

Напрямками роботи організації:

• захист прав людини;
  •  надання матеріальної і соціальної допомоги потребуючим верствам населення;
  •  розвиток громадянського суспільства;
  •  зміцнення традицій доброчинної діяльності.

Дякуємо усім волонтерам за спільну роботу! Щоденними діями ми наближаємо нашу перемогу!