Щорічна доповідь Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 20221 рік

Дата: 07.07.2022 15:29

Відповідно до частини першої статті 18 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» щороку Уповноважений представляє Верховній Раді України щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та їх посадовими і службовими особами, які порушували своїми діями (бездіяльністю) права і свободи людини і громадянина, та про виявлені недоліки в законодавстві щодо захисту прав і свобод людини і громадянина.

З доповіддю можна ознайомитися перейшовши за посиланням: