Управління Держпраці посилює консультування громадян у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло»

Дата: 13.07.2022 11:00

Консультування громадян відбувається з питань, які належать до професійної компетентності фахівців територіального органу Держпраці.

Так, громадяни мають можливість отримати інформаційну допомогу з питань законодавства про працю, у тому числі, й щодо легалізації трудових відносин, а також щодо питань промислової безпеки, охорони та гігієни праці, надання адміністративних послуг, ринкового нагляду, атестації робочих місць, тощо.

Зокрема, одним із сервісів надання консультаційних послуг Управління Держпраці у Чернівецькій області є сервіс «інтерактивний інспектор».

«Інтерактивний інспектор» дає можливість заявникам отримати відповіді у найзручніший та найдоступніший для них спосіб.

Відповіді на найбільш актуальні питання заявники можуть знайти:

Якщо ви не знайшли відповідь, можете отримати її у дистанційному режимі:

• через електронну пошту: interaktuv.cv@gmail.com
  • заповнивши форму для оперативного отримання роз’яснень: https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7 .
  • через месенджер (Viber, WhatsApp, Telegram) за телефоном - 095 36 00 215.

Важливо: звернення на сервіс не є електронним зверненням та не підлягає розгляду згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян».