Стартувала основна сесія національного мультипредметного тесту

Дата: 18.07.2022 10:23

Стартувала основна сесія національного мультипредметного тесту. Триватиме вона до 10 серпня. Для участі в ній зареєструвалося 4540 осіб.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації.

В області національний мультипредметний тест складатимуть у 19 тимчасових екзаменаційних центрах, 7 з яких знаходяться у Чернівцях.

«Для складання НМТ у кожному центрі сторили безпечні умови. Тут є надійні укриття, куди учасники спускатимуться у разі повітряної тривоги. Крім того, кожен екзаменаційний центр забезпечений комп‘ютерною технікою відповідно до вимог», – сказала заступниця начальника Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.

Вступники, які сформували реєстраційну картку, однак до 7 червня не змогли підтвердити участь в НМТ, зможуть скласти тестування під час додаткової або спеціальної сесії. Результати будуть розміщені в особистих кабінетах вступників.

ВСТУП-2022: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ У НМТ – Офіційний  веб-портал Гірської сільської ради

НМТ: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ | Український центр оцінювання якості освіти