У Глибоці та трьох селах Глибоцької громади проведено нічний профілактичний рейд.

Дата: 18.07.2022 12:24

Днями працівниками служби у справах дітей Глибоцької селищної ради спільно з Поліцейським громади та старшим інспектором Сектору ювенальної превенції проведено профілактичний захід (рейдову перевірку) з метою обстеження умов проживання дітей, котрі перебувають на обліку, як діти, що опинилися у складних життєвих обставинах у смт Глибока і селах Димка, Михайлівка та Слобідка.

Відтак, комісією обстежено житлово-побутові умови проживання 10-ти сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та в яких виховуються 15 дітей.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності забезпечення належного догляду за дітьми та попереджено про наслідки не належного виконання батьківських обов’язків.

З дітьми проведено профілактичні бесіди щодо правил безпечної поведінки під час літніх канікул.

Окремо наголошено стосовно профілактики правопорушень та вживання алкогольних напоїв, наркотичних і токсичних речовин, перебування у вечірній час без супроводу батьків, або осіб, що їх замінюють у закладах дозвілля, громадського харчування щодо осіб, котрі не досягли повноліття.

Такі рейди проводяться з метою запобігання негативних проявів в дитячому середовищі, профілактики правопорушень серед неповнолітніх, попередження безпритульності, бездоглядності, перевірки санітарно – гігієнічних умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.