Подяка грантовому проєкту за допомогу ВПО Глибоцької громади!

Дата: 20.07.2022 13:37

Подяка грантовому проєкту за чергово надану допомогу внутрішньо переміщеним особам Глибоцької громади!

У рамках грантового проєкту ENI/2022/432-610 "Допомога переселенцям, які перебувають у громаді Чернівецької області під час воєнного стану в Україні" за фінансування Європейського Союзу, Глибоцька громада отримала необхідну побутову техніку:

2 електроплити, холодильник, морозильну камеру, мультиварку та електро чайники для ВПО, які проживають у корпусі дитячого відділення Глибоцької багатопрофільної лікарні.

Щиро вдячні виконавчому директору Агенції розвитку громад Буковини - Нелі МАЛЬКО за сприяння та допомогу в отриманні допомоги для ВПО, які мешкають у Глибоцькій громаді.