Відбулася інспекція закладів освіти Глибоцької громади

Дата: 05.08.2022 17:17

Вчора за участі голови Глибоцької селищної ради Григорія Ванзуряка, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Юрія Чубрея керівництво Чернівецької військової адміністрації спільно із заступником Міністра освіти і науки України Олександром Костюченком та фахівцями Департаменту освіти і науки відвідали кілька закладів освіти Глибоцької громади.

Під час робочої поїздки оглянули Опришенський заклад дошкільної освіти, Глибоцький професійний ліцей та ОЗО "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради".

Як зазначив начальник Чернівецької військової адміністрації Руслан Запаранюк: «Завдання влади №1 – облаштувати укриття для безпеки наших дітей в умовах війни. Сьогодні ми приводимо у належний стан захисні споруди та найпростіші укриття, які потребували ремонту з часів незалежності України. Маємо надати можливість батькам та дітям обрати форму навчання!»

Надані висновки та зауваження комісії будуть врахованні в результаті підготовки до нового навчального року.

Підготовка закладів освіти Глибоччини до початку нового навчального року триває.