Шановні жителі Глибоцької громади

Дата: 05.08.2022 20:47

Завтра, у Глибоцькій громаді оголошено днем жалоби у зв'язку з прощанням із загиблим героєм, командиром механізованого взводу механізованої роти військової частини А 4574 старшим лейтенантом Данілюком Сергієм Васильовичем.

Прибуття похоронної процесії очікується 6  серпня 2022 року о 9.30 у село Стерче.

Кортеж із загиблим героєм прямуватиме по вулицях: Центральній, Головній, Шкільній та Новій.

Живий коридор усіх, хто бажає зустріти полеглого воїна з квітами та лампадками, буде вишикуваний в селі Опришени (на кільці) з 9.15 та в селі Стерче о 9.30.

Попрощатися із полеглим воїном – Сергієм Данілюком можна буде біля його будинку у селі Стерче по вулиці Новій, 18.

Поховають Героя у селі Стерче на місцевому кладовищі.

Для усіх охочих глибочан, хто має бажання провести загиблого Героя в селищі Глибока, на центральній площі буде чекати автобус.

Відправлення о 9.00 з Глибокої.

Вічна пам`ять та слава воїну, котрий загинув за незалежність України...