Проєкт «СПІЛЬНО. Твоя підтримка поруч»: безкоштовна психологічна та юридична допомога

Дата: 09.08.2022 14:04

Служба у справах дітей Глибоцької селищної ради інформує про проєкт «СПІЛЬНО. Твоя підтримка поруч», який має на меті надати безкоштовну юридичну та психологічну допомогу.

Даний проєкт «СПІЛЬНО. Твоя підтримка поруч» для сімей, які виховують дітей з інвалідністю, реалізує «ГО "Центр психологічної допомоги "Конфіденс"» у рамках програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес партнерами для надання комплексної допомоги сім'ям з дітьми, які постраждали від війни.

Хто вони?

Фахівці (психологи, психотерапевти, юристи), які об’єдналися в команду, щоб створювати безпечний і комфортний простір для батьків та дітей, надавати психологічну допомогу й підтримку родинам:

Діти до 18 років:

•    які виховуються в альтернативних формах догляду;
  •    діти з особливими освітніми потребами.

Дорослі:

•      батьки/ опікуни альтернативних форм догляду;
  •      батьки дітей з особливими освітніми потребами.

Що вони пропонують?

•      групові зустрічі для дітей, підлітків та дорослих онлайн.

На зустрічах із елементами музико-, арт-, казко-, поведінкової терапії, з використанням тілесних та дихальних вправ учасники відновлять внутрішні сили, поновлять ресурс, віднайдуть баланс, відчуття опори, довіри.

Як вони працюють?

•     вони використовують різні підходи в роботі, різні методики й тематику, проте мають єдину мету – допомагати й підтримувати.

Кожен із них має свій напрямок роботи:

•      арт-терапія, поведінкова й тілесно-орієнтована терапія, музико- та казкотерапія, Орф-музикотерапія;
  •      надання юридичних консультацій тощо.

Контакти:
Телефон: +380 95 837 2768