Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій закликає населення Донеччини до евакуація та затвердило алгоритм дій.

Дата: 08.08.2022 11:15

Обов’язкова евакуація жителів Донеччини проходить. Логістика організована. В багатьох регіонах країни на людей чекають. Про це йдеться на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

В Мінреінтеграції оголосили алгоритм дій евакуації:

Щоб безкоштовно виїхати до безпечного регіону та врятувати свою родину від постійних обстрілів і холодів узимку, необхідно:

•  залишити заявку за телефоном 0988903318;
  • дістатися до місця збору, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного потягу у Покровську;
  • сісти на безкоштовний потяг до Кропивницького, отримати одноразову грошову допомогу на станції Кропивницький або Олександрія;
  • оселитися у Кіровоградській області – це безкоштовно.

• безкоштовне житло;
• безкоштовне харчування;
• гуманітарна допомога;
• психологічна допомога;
• медична допомога тощо;
• соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій через платформу “єДопомога”.

Віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук підкреслила, що евакуюватись нікого примушувати не будуть, а громадяни, які відмовляються від евакуації, беруть персональну відповідальність за своє життя та за життя своїх дітей.

З контактними номерами телефонів, датами евакуації та соціальними гарантіями можна ознайомитись, переглянувши слад, який розміщений нижче: