Результати опитування щодо відновлення очного навчання в ЗЗСО та ЗДО Глибоцької громади

Дата: 15.08.2022 12:08

Відповідно до доручення Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації (обласної державної адміністрації) від 21 липня 2022 року № 01-06/1191 «За результатами онлайн-наради з керівниками органів управління територіальних громад, керівниками закладів освіти обласного підпорядкування за участі фахівців Національної поліції в Чернівецькій області. 15.07.2022» з метою вивчення громадської думки щодо відновлення очного навчання у закладах освіти з 1 вересня 2022 року, була створена анкета-опитувальник для батьків учнів та вихованців закладів освіти Глибоцької громади.

Опитування проводилося з 25 липня по 01 серпня 2022 року. Всього взяли участь в опитуванні 1153 особи (ЗЗСО – 919 осіб, ЗДО –234 особи).

На питання: «Яку форму навчання Ви б обрали для Вашої дитини з 01 вересня 2022 року?», батьки учнів закладів загальної середньої освіти  громади відповіли наступним чином:

• Очне навчання – 58,8% (540 ос.)
  • Дистанційна освіта – 24,8 (228 ос.)
  • Змішана форма навчання – 16,4% (151 ос.)

Батьки вихованців закладів дошкільної освіти на питання «Ваше ставлення до відновлення очної форми роботи ЗДО», відповіли так:

• Позитивно – 93,2% (218 осіб)
  • Категорично проти – 6,8% (16 осіб)

Результати даного опитування будуть взяті до уваги під час прийняття рішення щодо форми організації навчання з 01 вересня 2022 року