Обірвалося іще одне життя молодого воїна

Дата: 16.08.2022 16:11

Сумна звістка надійшла сьогодні до нашої громади...Під час виконання службового обов`язку загинув наш земляк, житель села Черепківці - Ткачук Юрій Васильович.

Його життя обірвала російська протитанкова міна.

Молодий Герой віддав своє життя, захищаючи на передовій нашу спільну мрію - про мир на українській землі.

Юрій Васильович - головний сержант 1 гірсько-штурмової роти військової частини А 3029 військової частини А4267 хоробро воював іще з 2020 року. Він був прикладом та підтримкою для своїх рідних і побратимів.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам та усім хто знав  полеглого Героя.

Неможливо передати той відчай і біль, який переживає кожен з них.

Вічна слава та пам`ять молодому воїну, звитяжному захиснику України - Юрію Васильовичу Ткачуку.