На Буковині заборонили проведення хресних ходів, відкриття мисливського сезону, використання феєрверків, салютів і піротехнічних засобів на період дії воєнного стану.

Дата: 23.08.2022 15:59

Рада оборони Чернівецької області від 12 серпня 2022 року заборонила своїм рішенням відкриття мисливського сезону на період дії воєнного стану. Винятком є регулювання чисельності окремих видів звірів з дотриманням вимог чинного законодавства України.

У документі також зазначено, що у краї охоронятимуть та патрулюватимуть лісові масиви і мисливські угіддя, а також проводитимуть всі заплановані біотехнічні заходи.

Також, цим же рішенням заборонено використання феєрверків, салютів і піротехнічних засобів.

Окремим пунктом прийнятого рішення є заборона проведення на території Буковини хресних ходів релігійним організаціям.

Також обмежено проведення мирних заходів, мітингів, походів ідемонстрацій, інших масових заходів у зв"язку з підвищенням рівня ракетної небезпеки та активізацією диверсійно-розвідувальних груп на території області.

Заборона діятиме під час воєнного стану і 30 днів після його припинення та скасування на території краю.

Їх організацію погоджуватимуть із штабом зони територіальної оборони через ОВА.

У рішенні Ради оборони також зазначено, що організатори заходів мають визначати кількість учасників, виходячи із місткості найближчих захисних укриттів. Відтак їх проведення мають негайно припиняти після отримання сигналу оповіщення цивільного захисту «Увага всім», «Повітряна тривога».

Новини України: Як правильно оформити запит на отримання публічної  інформації в контролюючих органах