Вільна, могутня, єдина - незалежна моя Україна!

Дата: 24.08.2022 14:59

24 серпня 2022 року народ України відзначає День Незалежності і водночас відстоює її у війні проти росії.

Цьогоріч ми зустрічаємо державне свято під звуки сирен, постріли, вибухи снарядів та гіркі ридання близьких полеглих Героїв і простих громадян України.

Саме, 31 річниця незалежності нашої Батьківщини стане нагадуванням для усього світу, якою є ціна людської свободи, прагнення до збереження власної ідентичності, боротьби за демократичні цінності, збереження гуманності та мрії наших предків – бути господарями на своїй українській землі.

Кілька десятків мешканців Глибоцької громади, сьогодні, поклали квіти до пам`ятників Борцям за Волю України і Тараса Григоровича Шевченка та спільно з всечесними отцями церков різних конфесій помолилися за волю і незалежність України, здоров`я і благополуччя хоробрих захисників та всього українського народу.

Також працівники Центральної бібліотеки розмістили тематичну презентацію матеріалів присвячену Дню Незалежності України біля пам`ятника Борцям за Волю України.

Як зазначив голова громади Григорій ВАНЗУРЯК: «24 серпня – це не просто державне свято. Це право громадян України на життя, яке в різні історичні часи формування української державності відвойовували багато поколінь українців. Боротьба триває і зараз. Віримо в нашу перемогу» .

Наостанок, з проникливим віршованим словом до усіх присутніх звернулася знана поетеса Буковини - Олександра ВОЗНЯК.

Шануймо нашу неньку: сильну, незламну, суверенну УКРАЇНУ.

Привітання з нагоди Дня Незалежності України – Львівський національний  медичний університет