Покращення умов в місцях компактного проживання вутрішньо переміщених осіб у Глибоцькій громаді

Дата: 25.08.2022 10:01

Продовжується співпраця Глибоцької територіальної громади із Агенцією розвитку громад Буковини, котра в рамках угоди ENI/2022/432-610 «Допомога переселенцям, які перебувають у громадах Чернівецької області під час воєнного стану в Україні», що реалізуються за підтримки міжнародних партнерів Європейського Союзу передала на безоплатній основі подушки, ковдри та комплекти постільної білизни.

Ці всі речі допоможуть доукомплектувати місця компактного проживання людей у нашій громаді, котрі втратили свої домівки або змушені були евакуюватися із тимчасово окупованих територій через повномасштабну війну.

Хочеться висловити слова подяки за постійну кропітку роботу виконавчому директору «Агенції розвитку громад Буковини» Нелі Малько, яка вже неодноразово сприяла у створенні більш комфортних умов перебування внутрішньо переміщених осіб у Глибоцькій громаді.