Вшановуємо захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2022 13:13

29 серпня ми вшановуємо захисників України, які загинули в боротьбі за збереження її незалежності, територіальної ціліснісності і суверенітету.

Щодня від початку війни, ще у 2014 році, ми дякуємо кожному хороброму воїну та схиляємо голови в глибокій скорботі у пам'ять про тих, хто свою любов до Батьківщини поставив вище за власне життя.

Низький уклін рідним та близьким загиблих Героїв та Героїнь.

Кожен з нас у вічному боргу перед батьками, які виростили мужніх і сміливих патріотів, звитяжних воїнів світла, справжніх синів і дочок нашої України.

Немає у світі нічого такого, що могло б замінити втрату сина, доньки, чоловіка, дружини, матері, батька, брата чи сестри ….

Вічна пам'ять усім полеглим захисникам на полі бою!

Честь і слава – живим Героям і Героїням, які стоять до самого кінця на передніх рубежах цієї кривавої боротьби!

29 серпня – День пам'яті захисників України • Новий Чернігів