Продовжує надходити допомога для військових від мешканців Глибоччини.

Дата: 30.08.2022 16:41

Днями місцеві волонтери доставили до східних рубежів України іще два автомобілі заповнені адресними посилками та речами першої необхідності для потреб армійців.

Наші захисники висловили слова подяки усім, хто посприяв у закупівлі та доставці транспортних засобів і гуманітарної допомоги, а саме:

Бугні Іллі, Банелівській Наталії, Біленькому Олександру, Унгурян Марії, Федоряк Олені, Дам'яну Миколі, Віктору Рубанцю, Малофію Ігорю, Малофію Олександру, Карлійчуку Олександру, Білоусу Валерію, Мунтяну Василю, Митранюк Олені, Адамку Юрію, Степановій Ларисі, Божеску Костянтину, Воротняку Анатолію, Гнатюку Денису, Рубанцю Сергію, Баланюку Володимиру, Бевцику Віталію, Товарницькому Костянтину, Тоненчуку Петру, Лупуляк Ірині, Юрашу Івану, Бічеру Олексію, Бічер Ганні, Лупуляку Миколі, Відлінському Михайлу, Борошу Роману, ТзОВ "Надія", працівникам бюджетних установ Глибоцької селищної ради, освіти, культури, молоді та спорту та сімейної медицини, які, вкотре, перевели свій одноденний заробіток на потребу ЗСУ, приватним підприємця села Димка, місцевим волонтерам і небайдужим мешканцям громади.

Окрема подяка Зуріко Отхозорії та Ткачуку Дмитру за сервісне обслуговування автомобілів і колективу  фірми "Hegelmann" за кошти на закупівлю пального для транспортування авто.