Нові дітки-школярі, які будуть навчатися у школах громади отримали необхідні набори канцелярії

Дата: 30.08.2022 17:40

Напередодні 1 вересня – Дня знань КУ «Центр надання соціальних послуг» спільно з Глибоцькою селищною радою організували «круглий стіл» для дітей шкільного віку внутрішньо переміщених осіб, які проживають компактно в КНП «Глибоцька багатопрофільна лікарня».

На захід був запрошений начальник відділу освіти, молоді та спорту Чубрей Ю.Г.

Діти та їхні батьки мали змогу отримати вичерпну інформацію з приводу організації освітнього процесу в громаді, умов навчання, закладів позашкілля.

Юрій Георгійович відповів на ряд запитань, які цікавили дітей та їхніх батьків. Наприкінці заходу всі діти отримали подарунки – найнеобхіднішу канцелярію для навчання.