Функціонування освітньої галузі Глибоччини в умовах воєнного стану

Дата: 31.08.2022 10:00

Щорічно напередодні нового навчального року педагоги Глибоччини підводять підсумки та обговорюють поточний стан справ у освітній галузі громади. На жаль, цей рік став винятком.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану на території України та обмеженням проведення масових заходів, було прийняте рішення відмінити проведення Серпневої освітянської конференції.

Тому пропоную до Вашої уваги звіт про виконану роботу у 2021-2022 навчальному році.

Вітаю Вас з початком нового навчального року! Нехай він подарує Вам радість творчості, талановитих учнів, особистого щастя та здійснення всіх Ваших надій. І найголовніше – Перемоги!

Тримаємо освітній стрій!