3 мешканкам Глибоччини вручено посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня»

Дата: 31.08.2022 15:20

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку ніжність і тепло.

Саме тому, почесне звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку, присвоєно 3 багатодітним матерям Глибоцької територіальної громади.

Вручали посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня» трьом мешканкам громади заступник голови Глибоцької селищної ради Василь Зеленівський та староста села Опришени Микола Попович.

Присвоєно почесне звання "Мати-героїня":

1. Карлійчук Світлані Миколаївні з селища Глибока;
  2. Дабиці Світлані Василівні з села Опришени;
  3. Піцул Парасківі Костянтинівні з села Опришени.

Щиро вітаємо дбайливих матусь з цією високою нагородою та дякуємо їм за таку важку, але в той же час потрібну працю. Бажаємо Вам і Вашим великим родинам миру, добробуту та благополуччя. Дітям бути справжніми, успішними українцями, патріотами та господарями своєї долі.

Довідково:

Почесне звання Мати-героїня присвоюється Президентом України жінкам, які народили, виховали та створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного і духовного розвитку до восьмирічного віку 5 і більше дітей, (включаючи усиновлених).