Тридцять пакунків з канцелярськими наборами отримали дітки, які потрапили у складні життєві обставини

Дата: 31.08.2022 17:00

За результатами благодійної акція "Канцелярія для навчання", яку організували та провели служба у справах дітей Глибоцької селищної ради спільно з інспектор ювенальної превенції 29 серпня 2022 року вдалося сформувати пакунки для діток, які перебувають в складних життєвих обставинах та діток, які постраждали внаслідок воєнної агресії росії проти України.

Служба у справах дітей Глибоцької селищної спільно з інспектором ювенальної превенції ради особисто розвезли та вручили діткам, які перебувають в складних життєвих обставинах 30 канцелярських наборів.

Інші набори були вручені директором Центру надання соціальних послуг Валентиною Романюк та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Юрієм Чубреєм діткам-переселенцям, які проживають у комунальних закладах громади.

Щиро вдячні усім небайдужим глибочанам, хто долучився до доброї справи.