Інформуємо стосовно деяких деталей щодо осінньо-призовної кампанія 2022 року

Дата: 29.09.2022 17:26

Глибоцька селищна рада звертається до всіх громадян надати до 2 відділу Чернівецького РТЦК та СП оновлені довідки про наявність (підтвердження) підстав користування відстрочкою від призову на строкову військову службу призовників 1995-2004 року народження.

Студентам забезпечити довідку із навчального закладу.

У випадку ненадання підтверджуючих документів, даних призовників буде переміщено в категорію «підлягаючих призову» в період призовної компанії жовтень - грудень 2022 року.