Сумна звістка надійшла до нашої громади...

Дата: 06.10.2022 18:23

3 жовтня 2022 року, під час ведення бойових дій у Херсонській області, в результаті артилерійського обстрілу, загинув - Анатолій Володимирович КРИВОНОС.

Анатолій Володимирович житель міста Нова Каховка, Херсонської області. Його родина мешкає у селищі Глибока.

У перші місяці війни хоробрий воїн, повернувшись із-за кордону, став на захист нашої Батьківщини проти руйнівної агресії рашистів.

Він вірив у Перемогу та цілісну, квітучу Україну.

З гідністю ніс службу у Збройних Силах України та віддав найцінніше за цю мрію - своє життя.

Від імені Глибоцької територіальної громади висловлюємо щирі співчуття, дружині, доньці, всій родині, близьким, друзям та побратимам полеглого Героя, справжнього патріота, світлої людини - Анатолія Володимировича КРИВОНОСА.