Шановні жителі Глибоцької громади

Дата: 08.10.2022 21:19

Завтра, 9 жовтня 2022 року, в Глибоцькій громаді оголошено днем жалоби, у зв'язку з прощанням із загиблим воїном - Анатолієм Володимировичем КРИВОНОСОМ.

Родом із тимчасово окупованої Нової Каховки, Він відважно боровся з рашистами, разом із побратимами воював на своїй рідній Херсонщині, де і зупинилося серце хороброго воїна.

Найближчі люди, котрі чекали повернення свого Героя, зараз мешкають у нашому селищі. Саме тому, прощання та похорон Анатолія Володимировича відбудеться у Глибоці.

Прибуття похоронного кортежу очікується о 12.00.

Живий коридор із квітами та лампадками просимо вибудувати від моста (каплиці) по вулиці Героїв Небесної Сотні до Глибоцької гімназії.

О 12.10 відбудеться прощальне богослужіння у церкві Святої Княгині Ольги, до якої запрошуються усі жителі та священики селища.

Вічна пам'ять та слава Герою, який поклав своє життя за незалежність Батьківщини.

Щирі співчуття родині, близьким, друзям, побратимам Анатолія Кривоноса.