Оголошується конкурс про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 11.10.2022 17:32

Глибоцька селищна рада повідомляє, що 31 жовтня 2022 року об 11:00 год в приміщенні Глибоцької селищної ради по вулиці Шевченка, 1, селище Глибока, Чернівецького району, Чернівецької області, 60400, буде проведений конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки земельної ділянки комунальної власності з метою продажу.

Мета проведення оцінки: визначення вартості земельної ділянки для продажу.

Термін виконання робіт не повинен перевищувати 10 календарних днів з дня проведення конкурсу.

Відомості про об’єкт оцінки: земельна ділянка, площею 0,04 га,  кадастровий номер якої: 7321055100:01:004:0244.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Глибоцької селищної ради, затвердженого рішенням Глибоцької селищної ради від 05 серпня 2022 року №1394-25/22.

Претенденти подають конкурсну документацію та конкурсну пропозицію в запечатаному конверті.

Конкурсна документація претендента складається із:

• заява про  участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;
  • копія установчого документа;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додаткового залучаються ним, незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Конкурсну документацію слід подавати за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 25.09.2022 року.

Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісії.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з написом «Конкурсна документація» з описом підтвердних документів, що містяться в конверті до Глибоцької селищної ради за адресою: 60400, Чернівецька область, Чернівецький район, селище Глибока, вулиця Шевченка, 1.

Додаткова інформація за телефоном тел.0506747346.