Гуманітарний вантаж для глибочан доставлено до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Дата: 14.10.2022 13:38

Черговий гуманітарний вантаж для глибочан - бійців ЗСУ, які боронять країну на східних рубежах доставлено до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

До збору вантажу долучились: Апарат Глибоцької селищної ради; Центр первинної медико-санітарної допомоги; мешканці села Черепківці; Глибоцький ліцей; Глибоцька гімназія; Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва; Глибоцький центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді; Агенція розвитку громад Буковини, отець Юрій та прихожани УГКЦ в Глибоці, Волонтерський щит Буковини, господині сіл громади.

Окремо подяка водіям Валентину Москалюку та Юрію Куляку, родичам та знайомим військовослужбовців.

Воїни Глибоцької громади  запевнили, що роблять все можливе і не можливе заради нашої Перемоги.

Перегляд відео

Разом - ми сила!