Чергова сесія селищної ради пройшла в укритті

Дата: 16.11.2022 12:00

Вчора, 14 листопада 2022 року, спочатку у сесійній залі Глибоцької селищної ради, а після оголошення повітряної тривоги в укритті, відбулася 28-а сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради.

У роботі  засідання сесії взяли участь сімнадцять  депутатів з двадцяти шести, що становить переважну більшість складу.

На засідання сесії було запрошено керівників закладів охорони здоров'я та освіти громади, голів Громадської та Молодіжної Ради, начальників відділів структурних підрозділів, старостів сіл громади.

Також, відбулося представлення Фесюка Сергія Миколайовича - новопризначенного тимчасово виконуючого обов`язки начальника відділення поліції № 5 (смт.Глибока) Чернівецького районного управління поліції Гловного управління поліції в Чернівецькій області.

27 питань, які  були внесені до порядку денного чергової сесію депутати Глибоцької селищної ради обговорили і проголосували.