Інформуємо про проведення Всеукраїнської конференції

Дата: 14.11.2022 14:29

За ініціативи проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства (IPRSA)» та підтримки Мінагрополітики 24 листопада 2022 року на ZOOM-платформі планується проведення Всеукраїнської конференції з питань створення системи передачі знань та інновацій в сільськогосподарській галузі (AKIS) (проект порядку денного додається) за участі спікерів Європейського Союзу, заінтересованих центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів аграрного спрямування, наукових установ, громадських організацій, що представляють інтереси сільгосптоваровиробників.

Запрошуємо до участі у заході за умови попередньої реєстрації до 15 листопада 2022 року за посиланням: https://forms.gle/cyR6QHYGFUFQXaFD8.

Посилання для участі буде надіслано зареєстрованим учасникам конференції.
Водночас просимо зазначену інформацію поширити серед територіальних громад області.
Контактна особа з організаційних питань - Світлана Павленко, svitlo1975@gmail.com, тел. - 0982127857.

Всеукраїнської Конференції з питань створення системи AKIS в Україні

Дата проведення: 24 листопада 2022 року

Час проведення: 10.00- 14.00

Місце проведення: онлайн-формат на майданчику ZOOM

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Проект ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні»  (IPRSA)»

Мета:

1. Підвищити рівень розуміння ключовим персоналом Міністерства аграрної політики та продовольстваУкраїни та ключових інституцій/ зацікавлених сторін щодо розуміння суті системи AKIS, її принципи діяльності в ЄС та потреби її створення в Україні.

2. Продовжити роботу робочої групи зі створення AKISв Україні та розпочати процес формування Концепції, Стратегії та інституційної системи впровадження АКІС в Україні.

Модератор: Катерина Крикуненко, IPRSA

Спікер

10.00-10.40

Відкриття Конференції, вітальні виступи

1. Маркіян Дмитрасевич, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

2. Крістіан Бен Хелл, керівник сектору операцій від Європейської комісії

3. Джон Міллнз, керівник проекту IPRSA

10.40 -10.50

AKISяк ефективний інструмент розвитку сільського господарства та сільських територій. Робота проекту IPRSA  у впровадженні системи AKIS в Україні.

Річард Розвадовскі, ключовий експерт проекту IPRSA

10.50-11.10

Система AKISу Європейському Союзі

Інге Ван Ост, DG Agri

11.10-11.25

Досвід України з поширення знань та інновацій у сільському господарстві

Оксана Лопатко, головний спеціаліст відділу з розвитку підприємництва Управління аграрної інфраструктури Мінагрополітики

11.25-11.45

Досвід ЄС у розвитку AKIS та пріоритети для України

Dr. TomKelly, екс-директор проекту «Передача знань», Ірландія

11.45-12.05

Практичні рішення та пріоритети розвитку AKIS в Україні.

КіранГеннон, колишній експерт ЄС (SAPFI) та ФАО в Україні

12.05-12.35

Сесія запитань та відповідей

Учасники конференції

12.35-12.50

Потенціал сільськогосподарських дорадчих служб: демонстрації, тренінги, консультаційна підтримка, співпраця з навчальними закладами. Кращі практики.

Максим Максимов, керівник Дніпропетровської консультаційної служби

12.50-13.10

Шляхи розвитку системи АКІС. Уроки для України.

МартіншЦімерманіс, голова правління Латвійського сільського центру консультування та освіти

12.50-13.10

Роль органів місцевого самоврядування у розвитку системи AKIS

Іван Слободяник, заступник голови – виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад