Сумна звістка надійшла до нашої громади...

Дата: 24.11.2022 17:28

Під час виконання бойового завдання загинув легендарний захисник Донецького аеропорту, незламний кіборг - «Барс», Валерій Краснян.

Краснян служив у десантно-штурмовій бригаді, у складі миротворчої місії був у Єревані, Тбілісі, Баку.

Він став у ряди воїнів з 2014 року... Восени записався добровольцем у батальйон «Айдар». Брав участь в боях у містах Щастя, Весела Гора, Металіст, Савур-Могила. Вивозив поранених з-під Іловайська. Згодом перейшов У Добровольчий український корпус, адже тут вже воювали багато побратимів – націоналістів. Там Барса призначили командиром 2-ї штурмової роти 5-го батальйону ДУК. Рота воювала в найгарячіших точках — Піски, Донецький аеропорт, шахта «Бутівка».

У 2022 році після повномасштабного вторгнення росії повернувся з-за кордону і вступив в лави Збройних Сил України, де хоробро боровся з російським окупантом. Визволяв Київську область, Суми та Харків.

Від імені Глибоцької територіальної громади висловлюємо щирі співчуття найближчим родичам, друзям та побратимам воїна, патріота, справжнього сина України - Валерія Красняна.