У Чернівецькій області стабілізують роботу енергетичної системи

Дата: 25.11.2022 10:52

Наслідки ракетних атак окупантів відчувають всі регіони України, в тому числі і Чернівецька область. Після останнього нападу рф в енергосистемі відбулася системна аварія.

Попри все ми тримаємося і повертаємо електрику, тепло, водопостачання та зв’язок. Наразі всі три атомні станції, що розташовані на неокупованій території, працюють. Через 1-2 дні вони вийдуть на свою нормальну планову потужність.

В першу чергу енергоживлення подається на об’єкти критичної інфраструктури: газорозподільчі мережі, водоканали, очисні споруди, лікарні. Триває поступове заживлення побутових споживачів.

Закликаємо буковинців, в яких вже є електроенергія, з розумінням поставитись до того, що графіки планових і аварійних відключень продовжать діяти.

Якщо хочете зігрітися і зарядити гаджети – скористайтеся Пунктами незламності. Їх список у Чернівецькій області можна знайти тут:

Пункт незламності Глибоцької територіальної громади знаходиться за адресою смт Глибока, вул. Михайла Грушевського 2, А. (Перший поверх, приміщення селищної ради).

Нові підключення до електромереж | Офіційний сайт ДТЕК