У Глибоцькій громаді стартувала акція «16 днів проти насильства».

Дата: 25.11.2022 16:34

Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Питання домашнього насильства перебуває на особливому контролі, саме тому 7 грудня 2017 року Верховна рада України прийняла Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» № 2229-VII.

З метою привернення уваги мешканців Глибоцької громади до актуальних для українського суспільства проблем подолання проявів насильства, протягом цих днів заплановано проведення ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів, лекцій, квест-акцій, відео- уроків  з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми та відповідальності за вчинення такого роду діянь.

Під час проведення заходів, мешканці громади нашого міста отримають інформацію, як можна  захистити себе і куди, в разі потреби  звернутись за допомогою.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» -  Олександрійська міська рада