Протидія, попередження та запобігання домашнього насильства: тренінг, який допомагає розпізнати домашнє насилля та допомогти жертві.

Дата: 28.11.2022 15:45

25 листопада відбулись ряд тренінгів від львівської спікери Юлії Нікітіної з теми: "Протидія, попередження та запобігання домашньому насильству".

• треніги пройшли на 2 локаціях: ОЗО Глибоцький ліцей та конференц зал (вул. Шевченка,1)
  • близько 40 осіб відвідало заходи.

Навчились:

- розпізнавати види насильства;

-визначати цикли насильства;

-розуміти жести, які рятують життя.

Тренінг організований Молодіжною радою при Глибоцькій селищній раді спільно з ініціативною групою "Actions for change" також за  фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) у рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується ГО "КримSOS".