Депутати VIII скликання Глибоцької селищної ради провели 29-у сесію в укритті

Дата: 02.12.2022 11:48

Вчора, 1 грудня 2022 року, чергова сесія проходила в укритті Глибоцької селищної ради.

У роботі 29-ї сесія VIII скликання взяли участь дев`ятнадцять  депутатів з двадцяти семи, що становить переважну більшість складу. Винесені 13 питань депутати обговорили та проголосували.

На засідання сесії запросили старостів сіл громади, керівників закладів охорони здоров'я та освіти громади, голів Громадської та Молодіжної Ради, начальників відділів структурних підрозділів та керівників комунальних установ.

Також, окремим питанням за яке депутати одноголосно проголосували було клопотання Глибоцької селищної ради, щодо присвоєння звання Герой України славнозвісному кіборгу - Красняну Валерію Івановичу, за виняткову хоробрість, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі (посмертно).

Наостанок, Голова селищної ради ознайомив депутатів із ситуацією по енергопостачанню та відключенню електроенергії у громаді а також спільно обговорили доцільність вуличного освітлення та його часові рамки.

Довідково:

Валерій Краснян (позивний – БАРС) народився 20 лютого 1971 року на Глибоччині, Чернівецької області.

1996 року вступив у громадську організацію «Тризуб» ім. Степана Бандери.

Восени 2014 року записався добровольцем у батальйон «Айдар». Брав участь у боях у містах Щастя, Весела Гора, Металіст, Савур-Могила. Вивозив поранених з-під Іловайська. Згодом перейшов у Добровольчий український корпус, де Барса призначили командиром 2-ї штурмової роти 5-го батальйону. Рота воювала в найгарячіших точках — ПіскиДонецький аеропорт, шахта «Бутівка».

У 2015 році став керівником Центру допомоги учасникам АТО.

Був представником президента з питань учасників АТО та радником голови Чернівецької ОДА. Обіймав посаду головного спеціаліста відділу апарату обласної державної адміністрації.

З початком повномасштабного російського вторгнення повернувся з-за кордону із лютого 2022 року вступив до лав Української добровольчої армії (де очолив «Роту Барса» у рідному 5-му батальйоні), а влітку 2022 — до 107-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України. Учасник боїв за КиївХарків та Харківщину.

Загинув 24 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання в Харківській області, підірвавшись на міні.

Похований 27  листопада 2022  року на  Алеї    Слави     на    кладовищі  м. Чернівців.

Залишилася дружина, донька та син.