Механізми участі: хто та як може їх застосовувати у громаді.

Дата: 12.12.2022 17:32

Про те, які є механізми участі, наскільки вони дієві на місцях, як ними користуватися та чим вони корисні для мешканців громади розповідали сьогодні представники Товариства «Український народний Дім у Чернівцях» Олена Матвійчук та Ігор Гаврада для тих, хто долучився до тренінгу.

Спікери поділилися із учасниками заходу своїми власними спостереженнями стосовно особливостей формування так званої «дорожньої карти» щодо удосконалення механізмів участі для населення громади.

Під час активної частини тренінгу, кожен з учасників визначав для себе проблемні моменти механізмів участі населення, а потім у групах спільно обговорювали можливості їх вирішення.

Цікаво, що дуже часто форми вирішення проблематики у групах збігалися. Тобто, хоч у заході приймали участь не лише мешканці Глибоччини, але й внутрішньо переміщені особи, які вже адаптувалися на теренах нашої громади, з’ясувалося, що проблеми залишаються ті ж самі і вирішення їх залежить від залучення не лише місцевої влади а й громадськості.

До речі, захід був відкритий для усіх мешканців Глибоцької громади та проходив в актовій залі Глибоцького ліцею.