Глибоцькі волонтери вкотре відвідали земляків на передовій

Дата: 13.12.2022 17:13

Нещодавно наші волонтери повернулися з чергової поїздки на Схід.

Цього разу їм вдалося охопити Харківську, Донецьку і Луганську області та доставити гуманітарну допомогу і провізію для бійців 10-ї Гірсько-штурмової бригади, 80-ї та 81-ї Денсантно-штурмової бригади та Батальйону ТРО.

Завезли хлопцям не лише адресні посилки, але й буржуйки, амуніцію, павербанки, запчастини до автотранспорту, зимові шини на позашляховики, продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, масхалати та маскувальні сітки, розраховані на зимовий період.. Великим попитом у наших захисників користуються окопні свічки, які також доставили їм на передову.

Висловлюємо щиру подяку усім хто долучився до збору цих речей, які замовляли наші земляки з «гарячих точок» східного напрямку нашої країни.

Вдячні усім хто донатить, приносе, шукає, замовляє, збирає і пакує, хто випікає, шиє, плете сітки, робить окопні свічки, буржуйки, тим, хто передає щомісяця свій одноденний заробіток на потреби Збройних сил України.

Окрема подяка волонтерам, які доставляють усі ці речі на фронт, де наші воїни, щохвилини, ризикуючи власним життям стоять пліч-о-пліч, щоб російський чобіт не просунувся ні на крок.

Тримаймо стрій! Слава Україні! Слава нашим захисникам!