Як повідомити про ймовірне порушення міграційного законодавства?

Дата: 14.12.2022 10:20

В умовах воєнного стану незаконна присутність іноземців та ОБГ на території України може не лише негативно впливати на міграційну ситуацію в країні, а й бути чинником державної безпеки.

Нагадуємо краянам, що на сайті ДМС України працює електронний сервіс, за допомогою якого можна в режимі онлайн повідомити міграційну службу про будь-які факти порушення іноземцями та особами без громадянства
міграційного законодавства: https://dmsu.gov.ua/services/migrant.html .

При цьому опції сервісу передбачають можливість інформування ДМС як з наданням персональних даних, так і анонімно.

Якщо вам відомі місця ймовірного проживання іноземців та осіб без громадянства на території Чернівецької області і наявні сумніви щодо законності їх перебування на території України, ви можете скористатися зазначеним сервісом та повідомити Державну міграційну службу України про будь-які факти порушення міграційного законодавства.

У разі додаткових запитань телефонуйте на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер : (0372) 55-04-61.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Новий е-сервіс ДМС: відтепер про факти ймовірного порушення міграційного  законодавства можна повідомити онлайн